Bezoekers aan Winkelcentrum Broekerveiling maakten vorige week kennis met de beperkte kijk van de raadsleden Els Nieuwland en Karin van der Vliet op de samenleving van Dijk en Waard.
Met de gemeenteraadsverkiezingen in aantocht hadden de dames bedacht, zo moest het overkomen, dat het wel aardig zou zijn om voor de veiligheid van de vrouwen in Dijk en Waard de vrouwen een schril fluitje te overhandigen welke zij kunnen gebruiken op het moment dat zij zich onveilig voelen. Natuurlijk een ‘prachtige gedachte’ en blijkbaar is LokAal Dijk en Waard onder de indruk geraakt van een Amerikaanse president die ook alleen nog maar onderscheid maakt tussen mannen en vrouwen. Het was tenminste tekenend dat het fluitje alleen aan vrouwen werd overhandigd en aan mannen die er om vroegen werd het geweigerd.
Gezien de samenstelling van de LokAal Dijk en Waardkieslijst en de lengte van lijstduwers, bestaande uit de oude hap gemeenteraadsleden, waardoor Langedijk noodgedwongen moest fuseren met Heerhugowaard, is die Amerikaanse Trumpvisie niet vreemd aan die oude hap.
Tekst gaat verder onder de foto;

De LHBTQI+-gemeenschap in Dijk en Waard mag gewaarschuwd zijn voor deze lokale partij waar het niet alleen aan visie ontbreekt op het gebied van veiligheid voor iedereen, maar de kans groot is dat ze een gedachtengoed ondersteunen waar geen plaats is voor de LHBTQI+-gemeenschap.
Het had de dames en heren van LokAal Dijk en Waard gesierd als ze in de afgelopen drie jaar meer aandacht hadden geschonken aan de veiligheid van alle inwoners van Dijk en Waard en ik geef toe; vrouwen voelen zich vaak ’s avonds niet veilig op straat net als heel veel mensen van de LHBTQI+-gemeenschap.
Wat hier nog weer eens duidelijk naar voren komt en dat moeten de kiezers van Dijk en Waard in gedachten houden; De superkracht van een politicus is gelegen in het vermogen om problemen van anderen (uw problemen) te gebruiken voor hun eigen succes.